לפגישת יעוץ ללא עלות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  משכנתה חדשה

  • נכס יד ראשונה מקבלן או יד שניה בנייה עצמית – מרוכזת או בנה ביתך שיפוץ, הרחבה.
  • רכישה בקיבוצים/ מושבים.
  • עסקה בתוך המשפחה ירושה, גירושין וכדומה.
  • נכס להשקעה.
  • משכנתאות לתושבי חוץ.

  משכנתא חדשה היא מוצר שעלותו גבוהה מאוד ומצד שני אי אפשר לרכוש דירה, או כל נכס אחר, בלעדיו. בהתאם חשוב מאוד להתנהל באופן מושכל, ובפרט להכיר היטב את כל המסלולים האפשריים למשכנתאות. נתנאל אוחיון הוא יועץ משכנתא מנוסה שמסייע ללקוחותיו הן באמצעות מתן מידע מקיף, ברור ובגובה העיניים, והן באמצעות המלצות שמתורגמות למשכנתא משתלמת במיוחד.

  המסלולים האפשריים בלקיחת משכנתא חדשה

  * ריבית קבועה לא צמודה – מסלול זה, שנקרא גם קל"צ, מתאים מאוד למי ששונאים סיכונים ומחפשים מקסימום ודאות. הסיבה לכך היא שהריבית לא משתנה בשום תרחיש שהוא. החיסרון הוא שיעור הריבית הגבוה יחסית, אם כי בהתחשב בחוסר היציבות בארץ ובעולם, היתרון (הוודאות) עשוי להיות משמעותי יותר מהחיסרון.

  * ריבית קבועה צמודה למדד – מסלול שבו הריבית ההתחלתית זולה יותר מאשר במסלול קל"צ, אולם אינפלציה משמעותית עלולה להפוך אותו ליקר מאוד. אמנם בשנים האחרונות שיעור עליית המדד בישראל נמוך, אולם אי אפשר כמובן להבטיח שזה יהיה המצב לאורך כל תקופת ההחזר של המשכנתא.

  * פריים – מסלול שבו הריבית צמודה לריבית של בנק ישראל בתוספת 1.5%. לאורך שנים רבות פריים היה מסלול אטרקטיבי מאוד, מפני שהריבית במשק הייתה נמוכה, אולם אז הגיעה שנת 2023 ותוך מספר חודשים הריבית של בנק ישראל זינקה ואיתה עלות החלק של המשכנתא שבמסלול הפריים.

  * ריבית משתנה כל 5 שנים – למעשה מדובר ב-2 מסלולים, מפני שאפשר לבחור בין הצמדה למדד לבין היעדר הצמדה כזו (אבל בריבית התחלתית מעט גבוהה יותר). המאפיין הדומיננטי של מסלול זה הוא הגמישות, מפני שלפני כל מועד עדכון של הריבית, כלומר אחת ל-5 שנים, ניתן לפרוע את החלק הזה של המשכנתא ללא עמלת היוון.

  איך לבנות תמהיל חכם לטווח הקצר וגם הארוך?

  משכנתא חדשה כוללת מספר מסלולים. התמהיל, כלומר האופן שבו מחולק סכום הכסף הנחוץ לכם לרכישת הדירה בין המסלולים השונים, הוא מפתח קריטי להחזר חודשי מינימלי, גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. נתנאל אוחיון הוא זכיין ברשת מאני ישראל שנחשבת לאחת המובילות בארץ בתחום ייעוץ המשכנתא, ובין השירותים שהוא מציע ליווי צמוד לרבות בניית תמהיל אופטימלי.

  משכנתא חדשה

  קרדיט – CANVA

  לפגישה ללא עלות

  דברו איתנו >>

  למה אנחנו?

  הלקוח תמיד במרכז

  שיתוף פעולה עם גופים בנקאיים ופיננסיים

  ניסיון עשיר בתחום הבנקאות

  זמינות 24/7

  ליווי אישי ומקצועי

  לפגישת יעוץ ללא עלות

  השאירו את הפרטים: