לפגישת יעוץ ללא עלות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  איחוד הלוואות

  • במידה ויש לכם כמה הלוואות וההחזר החודשי גדול עליכם או שאתם יש לנו פתרון לאחד את כלל ההלוואות להלוואת משכנתה וכך נקטין את ההחזר החודשי.
  • משכנתה למסורבי בנקים.
  • אם הבנק אמר לכם לא מכל סיבה שהיא לנו יש את הפתרון בשבילכם גם מול הבנק וגם מול גופים אחרים.

  איחוד הלוואות משכנתא

  על-פי מחקרים שונים, אחד מכל שני משקי בית בארץ נמצא במינוס באופן קבוע או כמעט קבוע. בשנת 2022 היו כמיליון משכנתאות פעילות בישראל, ובנוסף כ-30% מהישראלים לקחו הלוואה שאינה משכנתא. הסיבה לכך היא הרצון של רובנו למקסם את רמת החיים, וההבנה שבכלכלה מודרנית אפשר, ובמקרים רבים כדאי, לנצל פתרונות מימון שונים לטובת שיפור ההווה גם אם כרוכים בהתחייבויות משמעותיות לעתיד. יחד עם זאת יש גם מקרים שבהם התוצאה עלולה להיות אובדן שליטה, ובפרט חשוב להיזהר מכך כשיש מספר הלוואות ובכל זאת חשבון הבנק במינוס. פתרון אפשרי למצב זה הוא איחוד הלוואות משכנתא, כלומר איחוד כל ההלוואות ופירעון שלהן באמצעות לקיחת משכנתא ארוכת טווח. נתנאל אוחיון הוא יועץ משכנתאות מנוסה שמסייע במימוש האופציה הזו באופן מושכל ובטוח.

  היתרונות של איחוד הלוואות משכנתא

  * החזר חודשי נמוך – פריסת כלל החובות לתקופה ארוכה יותר מקטינה את ההחזר החודשי ומשאירה יותר כסף פנוי לצרכי ההווה. גם הריבית על המשכנתא עשויה להיות נמוכה מזו המשולמת על ההלוואות ולתרום להפחתת הנטל.

  * מקסימום שליטה – כשיש מספר הלוואות, קשה יותר לשלוט במציאות הכלכלית בהשוואה למצב שבו יש הלוואה אחת בלבד, המשכנתא. יחד עם זאת חשוב להדגיש שגם במשכנתא יש רכיב של חוסר ודאות עקב שינויי הריבית האפשריים לאורך זמן, ולכן חשוב לקחת אותה עם מלוא תשומת הלב לכל פרט.

  * שינוי כיוון – איחוד ההלוואות לתוך משכנתא הוא הזדמנות לחשב מסלול מחדש, ולהתנהל נכון יותר מבחינה פיננסית. כלומר, ליצור מתאם נכון יותר בין הכנסות לבין הוצאות, מתוך מחשבה גם על טווח הזמן המידי וגם על הטווח הארוך.

  לקיחת משכנתא באחריות ובזהירות

  איחוד הלוואות משכנתא הוא פתרון משתלם בתנאי שהמשכנתא אכן מתאימה לכם וניתנת בתנאים נוחים. כל החלטה לגבי הלוואה בסכום כסף משמעותי לפרק זמן של שנים רבות חייבת להתקבל אחרי שיקול דעת מעמיק. במיוחד חשוב לקבוע נכון את סכום המשכנתא, את משך תקופת ההחזר ואת התמהיל של ההלוואה שעבורה משועבדת הדירה שלכם. נתנאל אוחיון הוא יועץ משכנתא בעל זיכיון של רשת מאני ישראל, וכן ניסיון רב במימוש הפוטנציאל של איחוד ההלוואות למשכנתא.

  איחוד הלוואות משכנתא

  קרדיט – CANVA

  לפגישה ללא עלות

  דברו איתנו >>

  למה אנחנו?

  הלקוח תמיד במרכז

  שיתוף פעולה עם גופים בנקאיים ופיננסיים

  ניסיון עשיר בתחום הבנקאות

  זמינות 24/7

  ליווי אישי ומקצועי

  לפגישת יעוץ ללא עלות

  השאירו את הפרטים: